Extra predajné automaty

null

Zmeňte spôsob, akým rozmýšľate o predajných automatoch

 

SandenVendo predstavuje sériu Extra Vending, najuniverzálnejšie predajné riešenie navrhnuté tak, aby vyhovovalo akémukoľvek typu produktu. Zapojenie sa do nových ziskových príležitostí dnes znamená spoliehanie sa na technológie, ktoré vám môžu uľahčiť podnikanie.

 

Extra Vending poskytuje víťaznú alternatívu predaja vašich produktov 24 hodín denne, 7 dní v týždni rýchlym a inteligentným spôsobom

Predaj automatov

null
null

Ponuka

Dôkladne analyzujeme potreby Vášho predaja a navrhneme vhodné automaty(interiér/exteriér, počet špirál, s výťahom/bez výťahu, platobné systémy a podobne).

null

Príprava

Po Vašom odsúhlasení cenovej ponuky automaty pripravíme na prevádzkovanie. Otestujeme výdaj Vami vybraného tovaru a všetkých funkcií automatov.

null

Realizácia

Zabezpečíme montáž automatov Vo vašej prevádzke. Poskytneme školenie zamerané na obsluhu a údržbu automatov. Budeme vykonávať záručný a v prípade potreby aj pozáručný servis.

Naše predajné automaty sú navrhnuté tak, aby sa zmestili do akéhokoľvek vnútorného alebo vonkajšieho miesta a stali sa úspešným nákupným miestom pre Váš obchod: všetko, čo potrebujete, je porozumieť potrebám produktov Vašich zákazníkov a umiestniť ich do Vášho nového automatu.

Naše predajné automaty, vybavené špičkovou technológiou Pao Belt System, dokážu poňať akúkoľvek veľkosť produktu s jednoduchým umiestnením, jednoduchým nastavením pásu na polici

Automat je pripravený na prepojenie s NFC platobným systémom umožňujúcim bezkontaktné transakcie.

Zaoberáte sa čerstvými potravinami?

 

Neobmedzujte svoje obchodné príležitosti na otváracie hodiny svojho obchodu, zvýšte svoj predaj tým, že svojim zákazníkom poskytnete spoľahlivý bezobslužný servis 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Vyberte si naše riešenie Extra Vending, aby ste svoje čerstvé produkty mohli predávať kdekoľvek. Vďaka jednoduchému použitiu a maximálnej flexibilite sa náš model môže prispôsobiť akejkoľvek veľkosti a tvaru produktov bez toho, aby riskoval ich poškodenie systémom výdaju.

Systémy plynulého výdaju predajných automatov umožňujú umiestnenie akéhokoľvek typu čerstvého produktu vrátane tých najkrehkejších, ako sú napríklad vajcia.

Poskytneme Vám technológiu a jednoduchý a rýchly spôsob, ako podporiť vaše príjmy, takže sa budete musieť starať len o svoje produkty.

Urobte svojim klientom radosť!

Majiteľ fitka? Neprehliadnite proteínové nápoje, predtréningovky, tyčinky a zariaďte predajné miesto, kde si môžu klienti kúpiť aj čisté uteráky, podložky na jogu, slúchadlá, oblečenie do posilňovne a čokoľvek, čo by im mohlo pomôcť, aby si užili vaše miesto a stali sa vernými zákazníkmi.

Majiteľ obchodu pre domácich majstrov? Jednoducho umiestnite svoj nový predajný automat vonku a vybavte ho potrebnými nástrojmi, aby sa stal pre vašich zákazníkov spoľahlivou bezobslužnou 24/7 službou:  kladivá, páska, lepidlo a špeciálne akcie.

Riešenie Extra Vending je navrhnuté tak, aby premenilo akékoľvek vnútorné alebo vonkajšie miesto na ziskové predajné miesto pre:

  • chovateľské potreby
  • obchody pre domácich majstrov
  • fitness centrá
  • zdravé obchody  
  • mäsiarstva
  • predajne čerpacích staníc
  • …alebo váš obchod!

Bezobslužná prevádzka 24/7

Slúžiť svojim zákazníkom za každých okolností

Flexibilita v celej svojej kráse

Prispôsobte sa akémukoľvek typu a veľkosti produktu

Overená spoľahlivosť

Trhom overené a prémiové technologické vlastnosti

Platobný systém NFC (voliteľné)

Nový nákupný trend k dispozícii

Špičková technológia

Pokročilé funkcie ako podpis našej odbornosti

Plne prispôsobiteľné

Prispôsobte si ho a odlíšte sa od davu

Zaujala Vás naša ponuka?

Mali by sme to prebrať pri káve.. 

Vaša VENDEMA

Máte otázky ohľadne našich produktov a služieb?

null

Napíšte nám

info@vendema.sk

Zavolajte nám

+421 944 120 780